KARİYER

 

GÜRİŞ Grup Şirketleri arasında yer alan ve kurulduğu 1980 yılından itibaren yenilenebilir enerji alanında büyük yatırımlara imza atan MOGAN Enerji, bünyesinde bulundurduğu Jeotermal Enerji Santralleri, Hidroelektrik Enerji Santralleri ve Rüzgar Enerjisi Santralleri ile Ülkemizin temiz enerji ihtiyacının karşılanmasında lokomotif görevi üstlenmektedir. MOGAN Enerji, bugün Türkiye’nin en büyük Jeotermal (JES) ve Rüzgar Enerji Santrali (RES) yatırımcıları arasında bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

 

MOGAN Enerji, insan kaynağının sahip olduğu en önemli değeri olduğu bilinciyle çalışanlarına, potansiyellerini ortaya koyabildikleri ve eğitimlerle sürekli olarak kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan adil, yenilikçi ve dinamik bir çalışma ortamı sunmakta ve bu yaklaşımı İnsan Kaynakları politikasının temel taşı olarak benimsemektedir. Çalışanlarımız büyük bir ailenin parçası olarak kendilerini güvende hissettikleri istikrarlı bir çalışma ortamında, geleceğe güvenle bakmaktadırlar.

 

Sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için adaylarda aradığımız ortak temel yetkinlikler şunlardır:

  • Takım Çalışması ve İşbirliği
  • Öğrenmeye ve Gelişime Açıklık
  • Duygusal Zeka
  • Stres Yönetimi

 

Aranılan pozisyonlara en uygun niteliklere sahip adayları belirlemek adına işe alım süreçlerimizde yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik envanterleri, yabancı dil ve zihinsel beceri testleri gibi çeşitli yöntemlerden faydalanılmaktadır.